RSS Feed
اخبار
اسفند
۱۸

شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس به منظور ارتقاء  سطح خدمات پس از فروش و پشتیبانی، با راه اندازی  سیستم ساماندهی درخواستهای کاربران ( Ticketing )  ، در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ، پاسخ گوی سوالات و رفع مشکلات آن سازمان محترم خواهد بود.

تیکتینگ Ticketing یک سیستم ساماندهی درخواستهای مشتریان است که تمامی درخواست ها را جمع آوری و در یک بانک اطلاعاتی ذخیره نموده و بین کارشناسان مربوطه به اشتراک می گذارد تا کارشناسی که بیشترین آگاهی را نسبت به آن درخواست دارد، پاسخدهی نماید. از آنجا که در یک سایت پشتیبانی، کارشناسان مختلفی در حال پاسخگویی هستند، درمواقعی که کارشناسی به هر دلیل قادر به پاسخگویی به یک تیکت نباشد، کارشناسان دیگر قادر به مشاهده و پاسخگویی به آن تیکت می باشند، چرا که با استفاده از تاریخچه ای که برای هر تیکت نگه داشته می شود، کلیه اعضای یک گروه می توانند در روند کاری آن تیکت قرار بگیرند.  و در نهایت پاسخ را برای کاربر ارسال نمایند. 

با ارسال درخواست ، به صورت خودکار عمل ثبت نام انجام می شود و نیاز به ثبت نام قبل از ارسال درخواست نیست.

همچنین مشتریان با مراجعه مجدد و وارد شدن به سایت ، می توانند تاریخچه درخواست خود ، و این که درخواست ها در چه مرحله ای است و دست کدام کارشناس هست را ببینند.

لذا از مسئولین و کارشناسان محترمی که در استفاده از نرم افزار ، سوال و یا مشکلی دارند و پیش از این به صورت تلفنی یا پست الکترونیک به اطلاع کارشناسان مربوطه میرساندند ، تقاضا می شود ، از این پس به آدرس support.isattis.ir مراجعه کرده و از طریق ارسال مکتوب درخواست ، پیگیر رفع سوال و مشکل خود باشند .

 مستدعی است پیشنهادات و انتقادات خود را به پست الکترونیک   support@isattis.ir  ارسال فرمایید.


نظرات: (0)
ثبت نظر جدید 
 
اسم کامل:
ایمیل:
نظرات: